Stomil remisuje z Zagłębiem Lubin 1:1

2014-09-07 15:36:23(ost. akt: 2014-09-08 11:21:15)

Dzięki bramce zdobytej w 85 minucie spotkania, Stomil Olsztyn wywiózł z Lubina jeden punkt. Dzięki remisowi zdobytemu na trudnym terenie, Stomil nadal zajmuje wysoką, drugą pozycję w tabeli I ligi.
Zagłębie Lubin - Stomil Olsztyn 1:1 (M. Papadopulos - W. Kowal)

Zagłębie Lubin: Forenc - Tosik, Godál, Guldan, Čotra - Woźniak, Ł. Piątek, Kwiek, K. Piątek (46 Kubicki), Błąd (84 Azikiewicz) - Papadopulos (61 Przybecki)

Stomil Olsztyn: Skiba - Bucholc, Berezowśkyj, Czarnecki, Shibamura (46 Wełna) - Maczułenko, Szymonowicz (77 Mroczkowski), Paweł Głowacki (63 Piotr Głowacki), Jegliński, Darmochwał - Kowal

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać na tym stadionie. Będąc tutaj wiceprezesem byłem zwolennikiem tej koncepcji, a dzisiejsza gra była dla mnie dużym przeżyciem. Jestem szczęśliwy z wyniku, niestety nie jestem zadowolony z gry. W pierwszej połowie całkowicie oddaliśmy inicjatywę, gospodarze mieli dużo okazji, a my sporo szczęścia. W drugiej połowie poszliśmy do przodu, graliśmy bokami, chcieliśmy stworzyć przewagę. Wzmocniliśmy atak wprowadzając drugiego napastnika i to przyniosło rezultat - spotkanie ocenił Mirosław Jabłoński, trener Stomilu Olsztyn.