VIII turniej cyklu Grand Prix Skandy

2014-08-06 09:56:52(ost. akt: 2014-08-06 10:01:37)
Na kortach Skandy w Olsztynie rozegrano VIII turniej cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej pod nazwą The Sparrow Renowation Ltd. Tennis Trophy. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych.
W grupie powyżej 55 lat najlepszy okazał się Krzysztof Kawczyński, który w finale pokonał Stanisława Kuleszę (Białystok) 6:0, 6:2. Trzecie miejsce przypadło wspólnie Grzegorzowi Sederowskiemu i Wiesławowi Jaśkiewiczowi. Kategorię 45-latków wygrał Edward Studziński (Wielbark), po finałowym zwycięstwie nad Januszem Bilem (Szczytno) 6:4, 6:2, a trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Pietrzakowi. W finale kategorii open Michał Smoczyński pokonał Przemysława Zielińskiego 6:4, 6:1. Trzecie miejsce zajęli Robert Laskowski i Andrzej Cegiełka (Bartoszyce). Turniej pocieszenia rozegrano wspólnie dla wszystkich kategorii, a najlepszy okazał się Szymon Borowski, przed Tomaszem Trembickim, Leszkiem Żbikowskim i Mariuszem Radziszewskim (Szczytno).