Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Za 3 tygodnie odbędzie się Turniej Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2014-05-23 09:40:44 (ost. akt: 2014-05-22 18:32:42)

Już za trzy tygodnie najlepsze drużyny wzniosą w górę puchary w geście zwycięstwa. Turniej Dzikich Drużyn odbędzie się 14 i 15 czerwca. Wcześniej, 10 czerwca, na stadionie Stomilu odbędzie się losowanie fazy grupowej turnieju.

Sprawy organizacyjne z IV Turniejem Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” odbywają się bez żadnych zakłóceń. Najlepszym drużynom w czterech kategoriach wiekowych wręczymy atrakcyjne nagrody oraz puchary. Nagrody otrzymają także: król strzelców, najlepszy piłkarz i bramkarz danej kategorii. Zawodnikom zapewnimy także wodę, ponieważ zmęczenie będzie duże, a hektolitry potu trzeba będzie uzupełnić.

Sponsorem nagród dla piłkarzy jest m.in. firma R-GOL. Fundatorem nagród jest także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Honorowy patronat nad turniejem objął Urząd Marszałkowski w Olsztynie, który ufunduje m.in. puchary dla najlepszych ekip.

— Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” to świetna inicjatywa, która w dodatku w tym roku zbiegła się w czasie z mundialem w Brazylii. Zainteresowanie zawodami pokazuje, że piłka nożna to Polsce ciągle najpopularniejszy sport, a prawie każdy chłopiec marzył w dzieciństwie o karierze Messiego czy Lewandowskiego — mówi Anna Wasilewska, wicemarszałek województwa. I dodaje: — Doceniam to, szczególnie teraz, gdy rośnie fala nieuzasadnionych zwolnień lekarskich z wuefu, a jednocześnie rośnie liczba osób z nadwagą. Podoba mi się taki pomysł na sport, zabawę oraz szlachetną rywalizację.

Przypominamy wam również o dostarczaniu nam deklaracji udziału, które można pobrać ze strony gazetaolsztynska.pl/turniej. Możecie je do nas dostarczyć: osobiście do siedziby redakcji przy ul. Partyzantów 71, pocztą tradycyjną lub elektroniczną, wysyłając e-mail na turniejową skrzynkę (w treści załącznika skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji).

mpPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB