środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Płomień Ełk ma nowego trenera

2014-02-11 21:56:29 (ost. akt: 2014-02-11 15:49:59)

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Paged Sklejka Płomień Ełk (trzeci po jesieni) jest w trakcie sporej transformacji. Przede wszystkim zimą do zmiany doszło na stanowisku trenerskim, gdzie duet piłkarzy Maksym Mirwa-Marcin Trzaskalski zastąpił trener Bartłomiej Koniecko.

Spore zmiany zachodzą też w kadrze zespołu, choć póki co ruch jest jednostronny, na zewnątrz klubu. I tak, pomocnik Patryk Gondek odszedł do Stomilu Olsztyn, napastnik Michał Twardowski do Gryfa Wejherowo, na studia do Gdańska wyjechał Łukasz Szmydki, a treningów nie wznowił Bartosz Szaraniec, który ponoć nosi się z zamiarem wyjazdu do Anglii.

— Jesienią byłem na sześciu meczach Płomienia i już wtedy mówiono, że zespół ma kłopoty kadrowe, to co dopiero teraz? — pyta retorycznie nowy trener Bartłomiej Koniecko.

— Będziemy pracować nad formą, szczególnie nad grą w defensywie, bo nie może być tak, że w Korszach strzelamy trzy bramki, a nawet nie remisujemy. Prezes jeszcze pracuje nad wzmocnieniami; być może dojdzie do nas Rafał Dzierbicki (ostatnio Olimpia Zambrów — red.), a na pewno do kadry włączymy juniorów. Ale pewnie cele się nam pozmieniają — kończy trener Koniecko.

zib


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB