Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Debiutant został wiceliderem!

2014-01-13 16:43:43 (ost. akt: 2014-01-13 16:46:12)

Zima w tym roku jest taka bardziej wiosenna, dzięki temu nie musimy tracić czasu na łyżwy, sanki lub narty, a możemy skupić się liczeniu plebiscytowych kuponów. A jest co liczyć, bo listonosz każdego dnia podrzuca nam mniejszy lub większy pakiet listów.

Właśnie mamy za sobą kolejny tysiąc kuponów i musimy przyznać, że po doliczeniu ich do poprzednich otrzymaliśmy dość zaskakujące wyniki. Oczywiście nazwisk żadnych nie zdradzę, ale rąbka tajemnicy trochę uchylę. I tak w czołowej dziesiątce jest w tej chwili trójka absolutnych debiutantów (jeden z nich jest nawet... wiceliderem!), poza tym widzimy wiele znanych nazwisk. Warto zauważyć też, że w gronie laureatów jest wreszcie przedstawiciel gier zespołowych (piłka nożna/piłka ręczna/koszykówka/siatkówka?), co nie zdarzyło się już od ładnych kilku lat. Co więcej? Może jeszcze to, że w drugiej dziesiątce jest m.in. dwóch reprezentantów Elbląga. Inna sprawa, że różnice między dziesiątym i szesnastym miejscem cały czas są stosunkowo niewielkie i po podliczeniu kolejnej partii kuponów ranking może zostać wywrócony do góry nogami.

Oddać głos na sportowców można na dwa sposoby: tradycyjnie - wysyłając kupon, bądź przez internet, o tutaj: ODDAJ GŁOS.

Zachęcamy zatem państwa do udziału w plebiscycie, tym bardziej że można wygrać całkiem spore pieniądze (5000, 10 000 i 30 000 zł). Wystarczy przysłać do nas wypełniony kupon (lista kandydatów jest na gazetaolsztynska.pl i sport.wm.pl), a potem mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Przypominamy też, że na naszych stronach internetowych trwają konkursy, w których wybieramy Sportowca Roku, Sportowe Wydarzenie Roku, Piłkarza Roku, Klub Roku, Sportowca Olsztyna i Sportowca bez Barier. Zwycięzcy tych konkursów wezmą udział w Balu Sportowca, który 1 marca odbędzie się w olsztyńskiej Eranovie. Zapraszamy więc do głosowania (już wkrótce ogłosimy najnowsze rankingi konkursów internetowych).

Artur Dryhynycz


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Oddajemy głosy na Karola Zbutowicza !!!! #1294892 | 95.160.*.* 13 sty 2014 22:03

    Najmłodszy 15 letni kandydat na sportowca roku !!!!!Fan Club Carlosa !!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz