Poniedziałek, 22 października 2018. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Czekamy na więcej listów!

2013-12-03 15:10:21 (ost. akt: 2013-12-03 15:15:36)

Kolejne kupony przychodzą, internetowe konkursy się rozwijają, jednym słowem: plebiscyt na najpopularniejszych sportowców Warmii i Mazur trwa. Jeszcze żeby tylko listów było trochę więcej...

Drodzy nasi czytelnicy, przyznajemy się bez bicia: nasza pazerność nie zna granic. Pazerność na plebiscytowe głosy (za mało tych kuponów, ciągle za mało!), na wszelką okołoplebiscytową korespondencję, czy to wierszowaną czy pisaną prozą (aż tak wybredni nie jesteśmy), no i pazerność na wasze klikanie w "sieciowych" konkursach. A przypomnijmy, że tych ostatnich jest aż sześć, czyli na: Najpopularniejszego Sportowca, Sportowe Wydarzenie Roku, Klub Roku, Piłkarza Roku, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna oraz Sportowca bez Barier. Jest na kogo głosować, jest z kogo wybierać, a więc nie ma na co czekać!

ZOBACZ LISTĘ ZGŁOSZONYCH SPORTOWCÓW I ODDAJ GŁOS!

Wczoraj otrzymaliśmy m.in. kolejne kupony skreślone ręką Tadeusza Beśki z Olsztyna. A tam — niezależnie od tego, co się dzieje na miejscach od drugiego do dziesiątego — jedno jest niezmienne: Mamed Chalidow na pozycji numer jeden. Jak widać, pan Tadeusz stawia przede wszystkim na znakomitość mieszanych sztuk walki (MMA), a dalej... niech się dzieje, co chce. Na jednym z dowolnie wybranych kuponów czytelnika z Olsztyna mamy więc za plecami Chalidowa: Kacpra Kozłowskiego, Krzysztofa Hołowczyca, Joannę Jędrzejczyk, Bogdana Króla, Denisa Ambroziaka, Sandrę Kruk, Karola Jabłońskiego, Paulę Plichtę i Karola Zalewskiego.

Podobną "taktykę" stosuje też Aneta Prokopowicz z Nikielkowa, z tym że ona akurat za każdym razem stawia na szczycie kierowcę rajdowego Marcina Kurpa. Kto jeszcze znalazł uznanie w oczach naszej czytelniczki? Ano na przykład (w kolejności od drugiego miejsca do dziesiątego): Krzysztof Hołowczyc, Michał Żurek, Jacek Zyśk, Karol Zbutowicz, Denis Ambroziak, Mamed Chalidow, Mariusz Kondratowicz, Maciej Marcinkiewicz i Radosław Typa.
Uwaga, wszystkie listy kandydatów są dostępne na stronach sport.wm.pl oraz gazetaolsztynska.pl, na których można też wziąć udział w naszych internetowych konkursach. Czasu jest sporo, bo głosowanie potrwa do 14 lutego. Wśród wszystkich uczestników "gazetowego" 53. Plebiscytu rozlosujemy nagrody w wysokości 5000 i 10 000 i 30 000 złotych!

pes


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Odajcie głos na najmłodszego sportowca ! #1265672 | 95.160.*.* 8 gru 2013 23:16

    Karol Zbutowicz ma dopiero 15 lat , a juz takie osiagnięcia . Daje mu swój głos i prosze o głosy innych czytelnków G.O. kAROL TRZYMAMY KCIUKI .

    ! - + odpowiedz na ten komentarz