Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Rajdowy wrzesień na Warmii i Mazurach – rusza cykl Szuter Cup!

2013-08-16 15:06:09 (ost. akt: 2013-08-17 09:54:35)

Autor zdjęcia: Szuter Cup 2013 - Maciej Niechwiadowicz

Za miesiąc, w Mikołajkach odbędzie się największa impreza rajdowa w kraju, czyli Rajd Polski. Jednak w tym sezonie szutrowe emocje pojawią się już dwa tygodnie wcześniej, podczas kultowego Rajdu Kormoran (31.08-1.09), który zainauguruje cykl Szuter Cup!

7-8 września odbędzie się kolejna runda pucharu – Rajd Warmiński. Wygląda więc na to, że kibiców i zawodników czeka prawdziwy motoryzacyjny maraton. Dwie eliminacje Szuter Cup zwieńczone wisienką na torcie, czyli polską rundą RSME, to nie lada gratka dla rajdowych pasjonatów.

Organizatorzy cyklu liczą na mocną obsadę podczas poszczególnych eliminacji – z pewnością listy startowe będą przedstawiały się imponująco, gdyż duża część kierowców z krajowej czołówki wykorzysta nadarzającą się idealną okazję do treningu w warunkach zaciętej rywalizacji.

Wszystkie tegoroczne rundy unikalnego na skalę krajową szutrowego pucharu, będą rozgrywane na drogach położonych wśród malowniczych plenerów Warmii i Mazur – w okolicach Mrągowa, Olsztyna i Braniewa. Ostatnią eliminacją Szuter Cup będzie Rajd Żelazna Góra (12-13.10 lub 26-27.10) – prawdziwy deser po wrześniowej porcji mocnych wrażeń.

Wszystkie istotne dla kibiców i zawodników informacje o Szuter Cup, znajdziecie pod adresem: www.szutercup.pl. Zachęcamy również do polubienia profilu na portalu Facebook: www.facebook.com/SzuterCup.

Cykl Szuter Cup w sezonie 2013 wspierają firmy Inter Cars, Innovative Investments Sp. z o.o. oraz Rossoplast.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB