Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Rajd Polski w nowym obliczu. Zadba o to specjalna firma

2013-06-05 15:47:20 (ost. akt: 2013-06-05 15:55:50)

W dniach 13-15 września 2013 roku w Mikołajkach odbędzie się 70. edycja Rajdu Polski. To drugi najstarszy po Monte Carlo rajd samochodowy na świecie. W tym roku kibice mogą liczyć na dodatkowe atrakcje.

Z okazji jubileuszowego 70. Rajdu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której m.in. przedstawiono informację o nawiązaniu współpracy między Polskim Związkiem Motorowym a firmą UFA Sports - międzynarodową, wiodącą agencją działająca w branży marketingu sportowego.

Prezes Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski ujawnił, że UFA Sports została wybrana przez Polski Związek Motorowy jako wyłączna agencja marketingowa uprawniona do wszelkich praw o charakterze komercyjnym związanych z Rajdem Polski. Agencja będzie się między innymi zajmowała dystrybucją biletów, sprzedażą pakietów sponsoringowych tak jak PZM oraz stworzeniem Oficjalnego Programu Hospitality Rajdu Polski w latach 2013, 2014 i 2015.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować dla Polskiego Związku Motorowego przy tym projekcie. Znając entuzjazm Polaków w odniesieniu do sportów motorowych spodziewamy się wielkiego wydarzenia". Prezes Witkowski natomiast skomentował: „Cieszę się z podjęcia współpracy z UFA Sports. Międzynarodowe doświadczenie tej agencji umożliwi nam stworzenie imprezy według najlepszych, światowych standardów. Spodziewamy się w tym roku najlepszych kierowców, najwyższego poziomu sportowego zawodów i rekordowej liczby kibiców - powiedział Nikolaus von Doetinchem, dyrektor zarządzający UFA Sports Polska.

Organizatorzy przewidują ponad 100 tysięcy kibiców na słynnych, szutrowych odcinkach specjalnych na Mazurach. Do tak dużego zainteresowania imprezą przyczyni się umieszczenie rajdu w kalendarzu Mistrzostw Europy FIA oraz start tak znakomitych kierowców jak Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc czy Kajetan Kajetanowicz.

Na torze rajdowym w Mikołajkach, gdzie zostanie przeprowadzony Super Odcinek Specjalny, organizatorzy udostępnią fanom sportów motorowych 8.000 miejsc siedzących, Strefę Hospitality oraz serce rajdu – Fan Park LOTOS 70. Rajdu Polski. Na kibiców będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji np. transfer do punktów widokowych VIP przy odcinkach specjalnych busem lub łodzią. W Fan Parku powstanie scena, na której planuje się wiele atrakcji i animacji.

źródło: informacja prasowa organizatorów


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB